BGP

Fiber Optical Loopback

  • LC/SC/MTP/MPO Single Mode Fiber Loopback Module

    LC/SC/MTP/MPO Single Mode Fiber Loopback Module

    Шилэн горим: OS1/OS2 9/125μm

    Амьдралыг ашиглах: 3 жилийн баталгаа, 30 хоногийн хялбар буцаах

    Шилэн горим: OM1 62.51/125μm/OM2 50/125μm

    Өнгө: Саарал, Усан эсвэл захиалгаар

    MOQ: 3 ширхэг

    Хүргэлтийн хугацаа: 3 хоног

    Гарал үүслийн улс: Хятад

  • LC/SC/MTP/MPO Multimode Fiber Loopback Module

    LC/SC/MTP/MPO Multimode Fiber Loopback модуль

    Амьдралыг ашиглах: 3 жилийн баталгаа, 30 хоногийн хялбар буцаах

    Шилэн горим: OM1 62.51/125μm; OM2/OM3 50/125μm

    Өнгө: Саарал, Усан эсвэл захиалгаар

    MOQ: 1 ширхэг

    Хүргэлтийн хугацаа: 3 хоног

    Гарал үүслийн улс: Хятад