BGP

бүтээгдэхүүн

LC/SC/FC/ST/E2000 Олон горимын хоёр талт 50/125 OM3/OM4 оптик нөхөөсний утас

Товч тодорхойлолт:

Түүхий эд: Корнинг эсвэл YOFC шилэн, Us kevlar

Урт: Тохируулсан урт

Кабелийн диаметр: 1.6мм, 1.8мм, 2.0мм, 3.0мм

Кабелийн өнгө: Aqua эсвэл захиалгат

Амьдралыг ашиглах хугацаа: 20 жил

MOQ: 1 ширхэг

Хүргэлтийн хугацаа: 3 хоног

Гарал үүслийн улс: Хятад


Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй

Бүтээгдэхүүний шошго

Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт

Raisefiber-ийн 10G OM3 Duplex multimode шилэн нөхөөс кабель нь 10 Гигабит Ethernet програмуудад тусгайлан зориулсан лазераар оновчтой олон горимт шилэн (LOMMF) кабель юм. Энэхүү 50/125 OM3 олон горимт шилэн кабель нь маш өндөр зурвасын өргөнтэй бөгөөд ердийн 62.5/125µm олон горимт шилэн кабелиас бараг гурав дахин их зурвасын өргөнийг хангадаг. Энэ нь дата төвүүдийн 10GBase-SR, 10GBase-LRM холболтод зориулагдсан сайжруулсан гүйцэтгэлийг санал болгодог. Үүний зэрэгцээ, OM3 шилэн нөхөөс кабель нь LED эсвэл VCSEL оптикийг ашигладаг удаашралтай хуучин системд бүрэн нийцдэг бөгөөд энэ нь хэрэглэгчид одоо байгаа шилэн кабель, системийн дизайныг ашиглах, ирээдүйд кабелийн сүлжээг хялбархан шинэчлэх боломжийг олгодог.

Raisefiber-ийн OM4 олон горимт шилэн кабель нь 40G/100G Ethernet хэрэглээнд зориулагдсан лазераар оновчтой, өндөр зурвасын өргөнтэй 50 микрон олон горимт шилэн (LOMMF) кабель юм. Энэхүү OM4 шилэн нөхөөс кабель нь 4700MHz*km-ийн маш өндөр зурвасын өргөнтэй бөгөөд 50/125µm 10G OM3 multimode fiber -2000MHz.km-ээс хоёр дахин их зурвасын өргөнийг хангадаг. OM4 шилэн нөхөөс кабель нь VSCEL лазер дамжуулалтад зориулагдсан бөгөөд 150 метр хүртэлх 40G холболтын зай эсвэл 100 метр хүртэлх 100G холболтын зайг зөвшөөрдөг. Энэ кабель нь таны одоо байгаа 50/125 төхөөрөмж болон 10 Гигабит Ethernet програмуудтай бүрэн нийцдэг. OM3 шилэн нөхөөсийн кабель дээрх OM4 шилэн нөхөөс кабель нь кабелийн дэд бүтцийн хэрэглэгчдэд илүү урт зай эсвэл илүү олон холболтыг дэмжихийн тулд илүү сайн гүйцэтгэлийг өгдөг. Энэ нь үнэтэй нэг горимт 40G/100G дамжуулагч оптикоос зайлсхийх зардал багатай арга юм.

OM3/OM4 шилэн нөхөөс кабель нь өндөр чанартай оптик шилэн ба LC/SC/FC/ST/E2000 холбогчоор хийгдсэн. Энэ нь өндөр гүйцэтгэл, чанарыг хангахын тулд бага оруулга, буцах алдагдалд хатуу шалгагдсан.

Бүтээгдэхүүний үзүүлэлт

Холбогч төрөл LC/SC/FC/ST/E2000
Шилэн тоо Дуплекс Шилэн горим OM3/OM4 50/125μm
Долгионы урт 850/1300нм Кабелийн өнгө Усан эсвэл захиалгат
Оруулах алдагдал ≤0.3дБ Буцаах алдагдал ≥30дБ
Мин. Гулзайлтын радиус (Fiber Core) 15мм Мин. Гулзайлтын радиус (Шилэн кабель) 20D/10D (Динамик/Статик)
850нм-ийн сулралт 3.0 дБ/км 1300 нм-ийн сулралт 1.0 дБ/км
Кабелийн хүрэм LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Кабелийн диаметр 1.6мм, 1.8мм, 2.0мм, 3.0мм
Туйлшрал A(Tx)-аас B(Rx) Үйлдлийн температур -20~70°C

Бүтээгдэхүүний онцлог

● Хоёр талдаа LC/SC/FC/ST/E2000 загварын холбогчийг ашигладаг төхөөрөмжийг холбоход ашигладаг ба Multimode OM3/OM4 50/125μm дуплекс шилэн кабелиар үйлдвэрлэсэн.

● Холбогч нь PC өнгөлөгч эсвэл UPC өнгөлөгчийг сонгож болно

● Кабель бүрийг 100% оруулга багатай, буцах алдагдалтай эсэхийг шалгасан

● Захиалгат урт, Кабелийн диаметр болон Кабелийн өнгө боломжтой

● OFNR (PVC), Plenum(OFNP) ба утаа багатай, тэг галоген(LSZH)

Үнэлгээтэй сонголтууд

● Оруулах алдагдлыг 50% хүртэл бууруулсан

● Өндөр бат бөх

● Өндөр температурын тогтвортой байдал

● Солилцоо сайтай

● Өндөр нягтралтай загвар нь суурилуулах зардлыг бууруулдаг

LC to LC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-2

LC to SC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

SC-ээс SC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

LC-ээс FC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4 хүртэл

LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

SC-ээс FC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

SC to FC Multimode Duplex-1
SC to FC Multimode Duplex-2

SC-ээс ST Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-2

LC-ээс ST Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC to ST Multimode Duplex-1
LC to ST Multimode Duplex-2

E2000 Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-1
E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-2

FC-ээс FC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

ST-ээс ST Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

ST to ST Multimode Duplex-1
ST to ST Multimode Duplex-2

Ухаалаг, найдвартай - Гулзайлгах боломжтой оптик утас

Салбарын стандартын хоёр талт шилэн холбогч нь өндөр хурдны кабелийн сүлжээнд зориулсан керамик тууз бүхий EIA/TIA 604-2 стандартад нийцдэг.

Bendable Optical Fiber
Bend Insensitive Fiber

Гулзайлтын мэдрэмжгүй утас

BIF Кабель нь гүйцэтгэлийг алдагдуулахгүйгээр өнцгөөр нь үдэж, нугалж болно.

7.5mm Minimum Bend Radius

7.5 мм-ийн хамгийн бага гулзайлтын радиус

Гулзайлтын гүйцэтгэл нь сувгийн ашиглалтыг сайжруулж, жижиг хашлага хийх боломжийг олгодог.

Zirconia Ceramic Ferrule

Циркони керамик ганга

Хамгийн оновчтой IL болон RL нь дохионы тогтвортой дамжуулалтыг хангаж, сүлжээний аюулгүй байдлыг хамгаална.

OM3 VS OM4

● OM3 эслэг нь усны санал болгож буй хүрэмтэй. OM2-ийн нэгэн адил түүний үндсэн хэмжээ нь 50μm юм. Энэ нь 300 метр хүртэлх урттай 10 Гигабит Ethernet-ийг дэмждэг. Үүнээс гадна OM3 нь 40 Гигабит ба 100 Гигабит Ethernet сүлжээг 100 метр хүртэл дамжуулах чадвартай. 10 Гигабит Ethernet нь хамгийн түгээмэл хэрэглээ юм.

● OM4 нь мөн санал болгож буй усны өнгөтэй хүрэмтэй. Энэ нь OM3-ийн нэмэлт сайжруулалт юм. Энэ нь мөн 50μm цөм ашигладаг боловч 550 метрийн урттай 10 Гигабит Ethernet, 150 метр хүртэлх урттай 100 Гигабит Ethernet-ийг дэмждэг.

Диаметр: OM2, OM3, OM4-ийн гол диаметр нь 50 μм байна.

Хүрэмний өнгө: OM3 ба OM4 нь ихэвчлэн Aqua хүрэмээр тодорхойлогддог.

Оптик эх сурвалж: OM3 ба OM4 нь ихэвчлэн 850нм VCSEL ашигладаг.

Дамжуулах зурвасын өргөн: 850 нм-д OM3-ийн хамгийн бага модаль зурвасын өргөн нь 2000MHz*km, OM4-ийн 4700MHz*km байна.

Multimode OM3 эсвэл OM4 Fiber-ийг хэрхэн сонгох вэ?

Олон горимын утаснууд нь янз бүрийн өгөгдлийн хурдаар өөр өөр зайны мужийг дамжуулах чадвартай. Та өөрийн бодит хэрэглээний дагуу хамгийн тохиромжтойг нь сонгож болно. Өөр өөр өгөгдлийн хурдтай хамгийн их олон горимын шилэн зайны харьцуулалтыг доор харуулав.

Шилэн кабелийн төрөл Шилэн кабелийн зай
  Хурдан Ethernet 100BA SE-FX 1Гб Ethernet 1000BASE-SX 1Gb Ethernet 1000BA SE-LX 10 Гб үндсэн SE-SR 25 Гб суурь SR-S 40 Гб үндсэн SR4 100 Гб үндсэн SR10
Олон горимын утас OM3 200м 550м   300м 70м 100м 100м
OM4 200м 550м   400м 100м 150м 150м

Захиалгат холбогч төрөл: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

LC холбогч:

LC connectors

Эдгээр холбогч нь жижиг хэмжээтэй тул өндөр нягтралтай хэрэглээнд ашиглахад тохиромжтой бөгөөд татахад тэсвэртэй загвартай. Эдгээр нь 1.25 мм-ийн циркон феррул бүхий энгийн болон хоёр талт хувилбартай. Нэмж дурдахад LC холбогч нь тавиурын дотор тогтвортой байдлыг хангахын тулд тусгай түгжээний механизмыг ашигладаг.

SC холбогч: 

SC connectors

SC холбогч нь 2.5 мм-ийн радиустай циркон феррул бүхий оптик бус салгах холбогч юм. Эдгээр нь түлхэх, татах онцлогтой тул кабелийг тавиур эсвэл хананд бэхлэхэд тохиромжтой. Хоёр талт холболт хийх боломжийг олгохын тулд дахин ашиглах боломжтой хоёр талт бэхэлгээний хавчаартай энгийн болон дуплекс хувилбараар авах боломжтой.

FC холбогч: 

FC connectors

Эдгээр нь удаан эдэлгээтэй урсгалтай холболттой бөгөөд харилцаа холбооны хэрэглээнд ашиглахад хамгийн тохиромжтой бөгөөд оптик бус холболтыг ашигладаг.

ST холбогч: 

ST connectors

ST холбогч эсвэл Шулуун үзүүртэй холбогч нь 2.5 мм-ийн өргөнтэй хагас өвөрмөц жад холболтыг ашигладаг. ST нь найдвартай, удаан эдэлгээтэй тул хээрийн суурилуулалтанд тохиромжтой шилэн кабелийн холбогч юм. Тэдгээрийг энгийн болон хоёр талт хэлбэрээр авах боломжтой

Гүйцэтгэлийн тест

Performance Test

Үйлдвэрлэлийн зураг

Production Pictures

Үйлдвэрийн зураг

Factory Real Pictures

Түгээмэл асуултууд

Q1. Би энэ бүтээгдэхүүний дээжийн захиалга авч болох уу?

Х: Тийм ээ, бид чанарыг шалгах, шалгах дээж захиалахыг урьж байна. Холимог дээжийг хүлээн авах боломжтой.

Q2. Хүргэлтийн хугацаа юу вэ?

Х: Дээжийг 1-2 хоног, масс үйлдвэрлэх хугацаа 3-5 хоног шаардагдана

Q3. Та бараагаа хэрхэн ачдаг вэ, хэр удаан ирдэг вэ?

Х: Бид ихэвчлэн DHL, UPS, FedEx эсвэл TNT-ээр тээвэрлэдэг. Ихэвчлэн ирэхэд 3-5 хоног зарцуулдаг. Агаарын болон далайн тээвэр мөн сонголттой.

Q4: Та бүтээгдэхүүнд баталгаа өгдөг үү?

Х: Тийм ээ, бид албан ёсны бүтээгдэхүүндээ 10 жилийн баталгаа өгдөг.

Асуулт 5: Хүргэлтийн хугацаа юу вэ?

Х: 1) Дээж: 1-2 хоног.

2) Бараа: ихэвчлэн 3-5 хоног.

Савлах:

Шошготой PE уут (бид хэрэглэгчийн логог шошгон дээр нэмж болно.)

packing
shipping

  • Өмнөх:
  • Дараачийн:

  • Энд мессежээ бичээд бидэнд илгээгээрэй