BGP

бүтээгдэхүүн

MTP Multimode 50/125 OM3/OM4 Optic Patch Cord

Товч тодорхойлолт:

Түүхий эд: Корнинг эсвэл YOFC шилэн, Us kevlar

Шилэн горим: Multimode 50/125 OM3/OM4

Урт: Тохируулсан урт

Кабелийн диаметр: 3мм

Кабелийн өнгө: Улбар шар эсвэл захиалгат

Амьдралыг ашиглах хугацаа: 20 жил

MOQ: 1 ширхэг

Хүргэлтийн хугацаа: 3 хоног

Гарал үүслийн улс: Хятад


Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй

Бүтээгдэхүүний шошго

Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт

MTP төгсгөлтэй кабель нь дата төв гэх мэт өндөр нягтралтай кабелийн орчинд өргөн хэрэглэгддэг. Уламжлалт, нягт буфертэй олон шилэн кабелийг чадварлаг техникчээр тус тусад нь таслах шаардлагатай. Олон утас дамжуулдаг MTP кабель нь урьдчилан дуусгавар болдог. Үйлдвэрийн төгсгөлийн MTP холбогч нь ихэвчлэн 8 фибер, 12 шилэн эсвэл 24 шилэн массивтай байдаг.

MTP бол АНУ-ын Конек компанид зориулагдсан брэнд нэр юм. Энэ нь MPO стандартад нийцдэг. MTP нь "Multi-fiber Termination Push-on" холбогч гэсэн үг. MTP холбогч нь өндөр механик болон оптик үзүүлэлтүүдэд зориулагдсан. Эдгээр шинж чанаруудын зарим нь патентаар хамгаалагдсан байдаг. Энгийн нүдээр харахад хоёр холбогчийн хооронд маш бага ялгаа байдаг. Кабелийн хувьд тэдгээр нь хоорондоо нийцдэг.

MTP холбогч нь эрэгтэй эсвэл эмэгтэй байж болно. Та эрэгтэй холбогчийг бэхэлгээний төгсгөлөөс цухуйсан хоёр тэгшлэх зүүгээр ялгаж болно. MTP эмэгтэй холбогч нь эрэгтэй холбогчоос тэгшлэх тээглүүрийг хүлээн авах нүхтэй байх болно.

MTP Multimode 8 Fibers OM3/OM4 50/125μm Fiber Optic Patch Cord нь орон зай хэмнэж, кабелийн менежментийн асуудлыг багасгах шаардлагатай мэдээллийн төвүүдэд өндөр нягтралтай шилэн нөхөөс хийх зориулалттай. MTP холбогч болон Corning fiber эсвэл YOFC fiber-тай энэ нь 10/40/100G өндөр нягтралтай дата төвийн хэрэглээнд зориулагдсан.

Бүтээгдэхүүний үзүүлэлт

Холбогч MTP-ээс MTP/LC/SC/FC/ST руу Шилэн тоо 8, 12, 24
Шилэн горим OM3/OM4 50/125μm Долгионы урт 850/1300нм
Их биений диаметр 3.0 мм Польшийн төрөл UPC эсвэл PC
Хүйс/Pin төрөл Эмэгтэй эсвэл эрэгтэй Туйлшралын төрөл А төрөл, В төрөл, С төрөл
Оруулах алдагдал ≤0.35дБ Буцаах алдагдал ≥30дБ
Кабелийн хүрэм LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Кабелийн өнгө Улбар шар, шар, усан, нил ягаан, нил ягаан эсвэл захиалгат
Шилэн тоо 8Fiber/12Fiber/24Fiber/36Fiber/48Fiber/72Fiber/96Fiber/144Fiber эсвэл захиалгат

Бүтээгдэхүүний онцлог

● MTP загварын холбогч болон OM3/OM4 50/125μm Multimode кабелийг ашигладаг төхөөрөмжийг холбоход ашигладаг.

● А төрөл, В төрөл, С төрлийн туйлшралын сонголтууд боломжтой

● Кабель бүрийг 100% оруулга багатай, буцах алдагдалтай эсэхийг шалгасан

● Тохируулсан урт, кабелийн өнгө боломжтой

● OFNR (PVC), Plenum(OFNP) ба утаа багатай, тэг галоген(LSZH)

Үнэлгээтэй сонголтууд

● Оруулах алдагдлыг 50% хүртэл бууруулсан

● Өндөр бат бөх

● Өндөр температурын тогтвортой байдал

● Солилцоо сайтай

● Өндөр нягтралтай загвар нь суурилуулах зардлыг бууруулдаг

● 40Gig QSFP системд зориулагдсан

MTP үсрэлт

Холбогч кабелийг нөхөөсийн хавтангаас дамжуулагч хүртэлх эцсийн холболтыг хийхэд ашигладаг, эсвэл төвлөрсөн хөндлөн холболтод хоёр бие даасан үндсэн холбоосыг холбох хэрэгсэл болгон ашигладаг. Дэд бүтэц нь цуваа эсвэл параллель байгаа эсэхээс хамааран холбогч кабель нь LC холбогч эсвэл MTP холбогчтой байдаг. Ерөнхийдөө холбогч кабель нь зөвхөн нэг тавиур дотор хоёр төхөөрөмжийг холбодог тул богино урттай угсралтууд боловч зарим тохиолдолд холбогч кабель нь "мөрний дунд" эсвэл "мөрний төгсгөл" түгээлтийн архитектур гэх мэт урт байж болно.

RAISEFIBER нь "төлбөр доторх" орчинд тохирсон холбогч кабель үйлдвэрлэдэг. Холбогч кабель нь ердийн угсралтаас жижиг, илүү уян хатан байдаг бөгөөд холболт нь хамгийн их савлагааны нягтрал, хялбар, хурдан нэвтрэх боломжийг олгодог. Манай бүх холбогч кабель нь хатуу гулзайлтын нөхцөлд гүйцэтгэлийг сайжруулахын тулд гулзайлтын оновчтой утас агуулсан бөгөөд бидний холбогч нь өнгөт кодлогдсон бөгөөд үндсэн төрөл, шилэн төрлөөс хамааран тодорхойлогддог.

MTP JUMPERS

• Шилэн тоогоор өнгөт кодлогдсон холбогч гутал

• Хэт авсаархан кабелийн диаметр

• Гулзайлтын оновчтой утас, уян хатан бүтэцтэй

• Суурь-8, -12, Суурь-24 төрлөөр авах боломжтой

• Бат бөх барилга

MTP холбогч төрөл

MTP Connector Type

MTP® холбогч өнгөний сонголтууд

USCONEC MTP® Өнгө
SM СТАНДАРТ НОГООН
SM ELITE ГИЧ
OM1/OM2 Шаргал
OM3 AQUA
OM4 ERICA VIOLET OR AQUA
Connector Color Options
MTP  to MTP Multimode 12 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP-аас MTP Multimode 12 шилэн OM3/OM4 шилэн кабелийн нөхөөс

MTP  to MTP 24 Fibers Multimode Fiber Cable-1

MTP-аас MTP Multimode 24 шилэн OM3/OM4 шилэн кабелийн нөхөөс

MTP 12 Fibers Patch Cable with PushPull Tabs-3

MTP to MTP 12 Fibers Multimode OM3 Fiber Optic Patch Cord with Push/Pull Tabs

MTP to 6 Duplex LC Multimode-1

MTP-ээс 6x LC Duplex 12 Fibers Multimode OM3/OM4 Breakout Fiber Optic Patch Cord

MTP  to MTP Multimode 8 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP to MTP Multimode 8 Fibers OM3/OM4 Fiber Optic Patch Cord

MTP-MTP MM With push pull tab

MTP-аас MTP 12 Fibers Multimode OM4 Шилэн оптик нөхөөсийн утас нь түлхэх/татах табуудтай

solution

Туйлшралын төрөл

Туйлшрал А

Энэ туйлшралд утас 1 (цэнхэр) нь холбогч бүрийн 1-р нүхэнд төгсгөл болно. Энэ туйлшралыг ихэвчлэн ШУУД ДАМЖУУЛАХ гэж нэрлэдэг.

POLARITY A

Туйлшрал Б

Энэ туйлшралд утаснууд урвуу байна. Шилэн утасны дугаар 1 (цэнхэр) нь 1 ба 12-д, 2-р утас нь 2 ба 11-д төгсдөг. Энэ туйлшралыг ихэвчлэн CROSSOWER гэж нэрлэдэг бөгөөд 40G хэрэглээнд ихэвчлэн ашиглагддаг. Үүнийг дараагийн хэсэгт дурьдсанчлан B төрлийн хосолсонд ихэвчлэн ашигладаг.

POLARITY B

Туйлшрал C

Энэ туйлшралд утаснууд нь урвуу байрлалтай 6 хосод хуваагддаг. Эдгээр нь салангид (кабель эсвэл модулиуд) тусдаа 2 шилэн сувагтай холбогдох угсармал кабелийн системд ашиглахад зориулагдсан.

POLARITY C

MTP адаптерийн холболт

А ТӨРӨЛ

MTP Type A Холбогч адаптерууд нь холбогчдыг нэг холбогчийн түлхүүртэй нэг чиглэлд, нөгөөгийн түлхүүрийг эсрэг чиглэлд KEYUP TO KEYDOWN гэж нэрлэдэг. Энэ түлхүүрийн тохируулга нь нэг холбогчийн 1-р зүү нь нөгөө холбогчийн 1-р зүүтэй таарч, утас бүрийг шууд холбодог, тухайлбал, цэнхэрээс цэнхэр, улбар шараас улбар шар, уснаас ус хүртэл. Энэ нь утаснуудын өнгөний кодыг холболтоор дамжуулан хадгалдаг гэсэн үг юм.

TYPE A

Б ТӨРӨЛ

MTP B төрлийн холбох адаптерууд нь B төрлийн кабельд тохиолддогтой адил хоёр холбогчийг түлхүүр эсвэл KEYUP TO KEYUP-д тохируулж, утаснуудын өнгөний кодыг сольж өгдөг. Шилэн утсыг солих нь 40G дамжуулагчийн утаснуудыг хооронд нь тохируулахад зайлшгүй шаардлагатай.

TYPE B

Захиалгат шилэн тоо

Custom Fiber Count

Үйлдвэрийн бодит зураг

Factory Real Pictures

Түгээмэл асуултууд

1. Яагаад RAISEFIBER сонгох вэ?

(1) Мэргэжлийн үйлдвэрлэгч: MOQ бага, үнэгүй дээж авах боломжтой.

(2) Чанарын баталгаа: Тогтвортой өндөр чанар.

(3) Хэрэглэгчийн шийдэл: Хурдан.

(4) Win-Win үнэ: Их хэмжээний зардал хэмнэж, үйлчлүүлэгчдэд илүү их ашиг тус авчрах болно.

2. Та OEM, ODM хүлээн авах уу?

Тийм ээ, бид тэднийг хүлээн зөвшөөрч байна.

3. Та манай ЛОГО хэвлэж чадах уу?

Мэдээжийн хэрэг, таны LOGO-г хайрцаг эсвэл бүтээгдэхүүн дээр хэвлэж болно.

4. Энэ бүтээгдэхүүний дээжийн захиалга авч болох уу?

Тийм ээ, бид чанарыг шалгах, шалгах дээж захиалахыг урьж байна. Холимог дээжийг хүлээн авах боломжтой.

5. Хүргэлтийн хугацаа юу вэ?

Дээж 1-2 хоног, масс үйлдвэрлэх хугацаа 3-5 хоног шаардагдана.

6. Та бараагаа хэрхэн ачдаг вэ, хэр удаан ирдэг вэ?

Бид ихэвчлэн DHL, UPS, FedEx эсвэл TNT-ээр тээвэрлэдэг. Ихэвчлэн ирэхэд 3-5 хоног зарцуулдаг. Агаарын болон далайн тээвэр мөн сонголттой.

7. Та бүтээгдэхүүнд баталгаа өгдөг үү?

Тийм ээ, бид албан ёсны бүтээгдэхүүндээ 10 жилийн баталгаа өгдөг.

8. Хүргэлтийн хугацаа юу вэ?

1) Дээж: 1-2 хоног.

2) Бараа: ихэвчлэн 3-5 хоног.

Сав баглаа боодол, тээвэрлэлт

shipping

  • Өмнөх:
  • Дараачийн:

  • Энд мессежээ бичээд бидэнд илгээгээрэй