BGP

бүтээгдэхүүн

LC/SC/FC/ST/MU/E2000/MTRJ Нэг горимын хоёр талт 9/125 OS1/OS2 оптик нөхөөсний утас

Товч тодорхойлолт:

Түүхий эд: Корнинг эсвэл YOFC шилэн, Us kevlar

Урт: Тохируулсан урт

Кабелийн диаметр: 1.6мм, 1.8мм, 2.0мм, 3.0мм

Кабелийн өнгө: Шар эсвэл захиалгат

Амьдралыг ашиглах хугацаа: 20 жил

MOQ: 1 ширхэг

Хүргэлтийн хугацаа: 3 хоног

Гарал үүслийн улс: Хятад


Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй

Бүтээгдэхүүний шошго

Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт

Нэг горимын нөхөөсийн утаснууд нь маш жижиг диаметртэй цөмтэй бөгөөд энэ нь зөвхөн нэг горимд гэрлийг нэвтрүүлэх боломжийг олгодог. Үүний үр дүнд гэрлийн цөмөөр дамжин өнгөрөх тусгалын тоо эрс багасдаг. Энэ нь эргээд унтралтыг бууруулж, дохио илүү хурдан, цааш явах боломжийг олгодог. Хэрэв энэ нь тусалдаг бол маш нимгэн хоолойн хоолойгоор урсаж буй ус гэж бодоод үзээрэй, энэ нь том хоолойгоор дамжин илүү шахагдаж, илүү хурдан, жижиг хоолойгоор дамжин өнгөрөх болно.

Нэг горимын дуплекс OS1/OS2 9/125μm шилэн кабелиуд нь янз бүрийн урт, хүрэмний материал, өнгөлгөө, кабелийн диаметр зэрэг олон сонголттой. Энэ нь өндөр чанарын Single Mode оптик шилэн ба керамик холбогчоор үйлдвэрлэгдсэн бөгөөд шилэн кабелийн дэд бүтцийн дээд зэргийн гүйцэтгэлийг хангахын тулд оруулах болон буцах алдагдлыг хатуу шалгадаг. Энэ нь дата төв, байгууллагын сүлжээ, харилцаа холбооны өрөө, серверийн ферм, үүл хадгалах сүлжээ болон шилэн нөхөөс кабель шаардлагатай бүх газарт өндөр нягтралтай кабель тавихад илүү их зай хэмнэх болно.

Энэхүү 9/125μm OS1/OS2 нэг горимт шилэн кабель нь 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet холболтыг холбоход тохиромжтой. Энэ нь 1310 нм-д 10 км, 1550 нм-д 40 км хүртэлх зайд өгөгдөл дамжуулах боломжтой.

Бүтээгдэхүүний үзүүлэлт

Шилэн горим OS1/OS2 9/125μm Долгионы урт 1310/1550нм
Оруулах алдагдал ≤0.3дБ Буцаах алдагдал UPC≥50дБ; APC≥60дБ
Мин. Гулзайлтын радиус (Fiber Core) 10мм Мин. Гулзайлтын радиус (Шилэн кабель) 10D/5D (Динамик/Статик)
1310 нм-ийн сулрал 0.36 дБ/км 1550 нм-ийн сулрал 0.22 дБ/км
Шилэн тоо Дуплекс Кабелийн диаметр 1.6мм, 1.8мм, 2.0мм, 3.0мм
Кабелийн хүрэм LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Туйлшрал A(Tx)-аас B(Rx)
Үйлдлийн температур -20~70°C Агуулахын температур -40~80°C

LC/UPC-LC/UPC Single Mode Duplex

LC to LC Single Mode Duplex-1
LC to LC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex

LC to SC Single Mode Duplex-1
LC to SC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-FC/UPC Single Mode Duplex

LC to FC Single Mode Duplex-1
LC to FC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-1
LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-2

FC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex
FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex-2

SC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex

SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-1
SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-2

LC/APC-SC/APC Single Mode Duplex

LC APC to SC APC Single Mode Duplex-1
LC APC to SC APC Single Mode Duplex-2

LC/APC-LC/APC Single Mode Duplex

LC APC Single Mode Duplex-1
LC APC Single Mode Duplex-2

SC/APC-ST/UPC Single Mode Duplex

SC APC to ST Single Mode Duplex-1
SC APC to ST Single Mode Duplex-2

SC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

SC to ST Single Mode Duplex-1
SC to ST Single Mode Duplex-2

Захиалгат LC/SC/ST/FC APC Дуплекс нэг горим OS1/OS2 9/125 шилэн кабелийн нөхөөс

LC APC to FC APC Single Mode Fiber Cable-2
LC APC to SC APC Single Mode Fiber Cable-1

Захиалгат LC/SC/ST/FC UPC давхар нэг горим OS1/OS2 9/125 шилэн кабелийн нөхөөс

FC UPC ST UPC Single Mode Connector-1
FC UPC ST UPC Single Mode Connector-2

Захиалгат холбогч төрөл: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

Аж үйлдвэрийн стандарт шилэн кабель

Шилэн кабель нь өндөр хурдны кабелийн сүлжээнд зориулсан EIA/TIA 604-2 стандартад нийцсэн үйлдвэрлэлийн стандартын шатамхай чанарын PVC хүрэм ба дуплекс шилэн холбогчтой.

Industry Standard Fiber Optic Cable

Сайжруулсан B зэрэглэлийн LC дата төвийн дээд зэрэглэлийн нөхөөс кабель

Хэт оруулах алдагдал | Corning fiber | Гулзайлтын мэдрэмжийг бууруулсан | IEC, EIA/TIA нийцсэн

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

Дээд зэрэглэлийн санамсаргүй хосолсон IL гүйцэтгэл
В зэрэглэлийн кабелийг хооронд нь холбосноор IL нь бусад зэрэглэлийн холбогчоос илүү тогтвортой бөгөөд мастер холбогчоор шалгасан IL-д ойрхон байна.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-2

Corning Bend мэдрэмтгий бус утас
Уламжлалт шилэн кабелиас хамаагүй бага дохионы алдагдалтай хатуу гулзайлгах, төвөгтэй кабель шугамыг тэсвэрлэх зориулалттай.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-3

Ухаалаг, найдвартай - Гулзайлгах боломжтой оптик утас

Гулзайлтын мэдрэмжгүй шилэн кабель нь өндөр хурдны кабелийн сүлжээнд зориулсан EIA/TIA 604-2 стандартад нийцсэн үйлдвэрлэлийн стандартын шатамхай чанарын PVC хүрэм ба дуплекс шилэн холбогчтой.

Bendable Optical Fiber
G.657.A1 Bend Insensitive Fiber

G.657.A1 Гулзайлтын мэдрэмжгүй утас

BIF Кабель нь гүйцэтгэлийг алдагдуулахгүйгээр өнцгөөр нь үдэж, нугалж болно.

10mm Minimum Bend Radius

10мм хамгийн бага гулзайлтын радиус

Гулзайлтын гүйцэтгэл нь сувгийн ашиглалтыг сайжруулж, жижиг хашлага хийх боломжийг олгодог.

Zirconia Ceramic Ferrule

Циркони керамик ганга

Хамгийн оновчтой IL болон RL нь дохионы тогтвортой дамжуулалтыг хангаж, сүлжээний аюулгүй байдлыг хамгаална.

LC холбогч

LC connectors

Эдгээр холбогч нь жижиг хэмжээтэй тул өндөр нягтралтай хэрэглээнд ашиглахад тохиромжтой бөгөөд татахад тэсвэртэй загвартай. Эдгээр нь 1.25 мм-ийн циркон феррул бүхий энгийн болон хоёр талт хувилбартай. Нэмж дурдахад LC холбогч нь тавиурын дотор тогтвортой байдлыг хангахын тулд тусгай түгжээний механизмыг ашигладаг.

SC холбогч: 

SC connectors

SC холбогч нь 2.5 мм-ийн радиустай циркон феррул бүхий оптик бус салгах холбогч юм. Эдгээр нь түлхэх, татах онцлогтой тул кабелийг тавиур эсвэл хананд бэхлэхэд тохиромжтой. Хоёр талт холболт хийх боломжийг олгохын тулд дахин ашиглах боломжтой хоёр талт бэхэлгээний хавчаартай энгийн болон дуплекс хувилбараар авах боломжтой.

FC холбогч: 

FC connectors

Эдгээр нь удаан эдэлгээтэй урсгалтай холболттой бөгөөд харилцаа холбооны хэрэглээнд ашиглахад хамгийн тохиромжтой бөгөөд оптик бус холболтыг ашигладаг.

ST холбогч: 

ST connectors

ST холбогч эсвэл Шулуун үзүүртэй холбогч нь 2.5 мм-ийн өргөнтэй хагас өвөрмөц жад холболтыг ашигладаг. ST нь найдвартай, удаан эдэлгээтэй тул хээрийн суурилуулалтанд тохиромжтой шилэн кабелийн холбогч юм. Тэдгээрийг энгийн болон хоёр талт хэлбэрээр авах боломжтой

Гүйцэтгэлийн тест

Performance Test

Үйлдвэрлэлийн зураг

Production Pictures

Үйлдвэрийн зураг

Factory Real Pictures

  • Өмнөх:
  • Дараачийн:

  • Энд мессежээ бичээд бидэнд илгээгээрэй